Bay Logistik | THE BETTER CHOICE – Jako wykwalifkowany lider rynku świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy - około 250 - są kluczem do naszego sukcesu. Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne pracujemy ramię w ramię. Specjalizujemy się w usługach logistycznych i spedycyjnych dla sypkich, nieopakowanych produktów solidnych i płynnych w przemyśle chemicznym.

Stań się członkiem naszego silnego zespołu i dołącz do nas z efektem natychmiastowym w naszej siedzibie w Schifferstadt lub Waiblingen jako

Kierowca cysterny w transporcie międzynarodowym (m/f/d)

Twoje zadania:

  • krajowe i międzynarodowe przewozy
  • Transport, załadunek i rozładunek płynów organicznych i chemicznych
  • Profesjonalna kontrola procesu czyszczenia cysterny
  • Praca w sposób czysty, bezpieczny i punktualny, zgodnie z przepisami wewnętrznymi i prawem
  • Uprzejma i kompetentna interakcja z naszymi klientami

Twoje umiejętności:

  • Co najmniej rok doświadczenia w prowadzeniu pojazdów o masie 40 ton
  • Doświadczenie w ruchu na trasach długodystansowych
  • Wymagane doświadczenie w pracy z chemikaliami w cysternach
  • Dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość języków obcych dodatkowym plusem
  • Wysoka gotowość do pracy i poczucie odpowiedzialności
  • Wymagane jest zaświadczenie ADR

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Bezpieczne i nowoczesne miejsce pracy z systemami bezpieczeństwa jazdy
  • Wynagrodzenie zależne od wyników, system premiowy i zakładowy system emerytalny
  • Bezpłatne kursy dokształcające
  • Pełny etat lub system 3/1
  • Praca na nowoczesnym sprzęcie, pojazdy wyposażone w klimatyzację postojową, systemy komfortu kierowcy
  • Ciągłe wsparcie w języku polskim naszego pracownika
  • Osobiste wsparcie w naszych oddziałach w Baden-Württemberg, Bayern, Rheinland-Pfalz i Nordrhein-Westfalen
  • Rodzinne środowisko pracy z otwartą i uczciwą komunikacją

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie wybierz przyszłość z realnymi perspektywami w Bay Logistik. Aby to zrobić, prześlij nam krótkie CV online, wybierając przycisk "Online-Bewerbung" poniżej. Dalsze przetwarzanie odbędzie się w języku polskim. W razie pytań prosimy o kontakt z panią Stephanie Milsch, HR Business Partner, pod numerem +49 7151 5002-166 // +48 572 025 008 lub e-mailem pod adresem rekrutacja@bay-logistik.de.

Czekamy na kontakt!

Bay Logistik GmbH + Co. KG | Kadry | Schüttelgrabenring 3 | 71332 Waiblingen